Animes World

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Идеи!!!

    Akamaru
    Akamaru
    Админче
    Админче


    Идеи!!! Empty Идеи!!!

    Писане  Akamaru Съб Мар 28, 2009 5:33 am

    Тук може да предложите идеите си за развитието на форума! Всеки който иска да предложи някаква идея или нещо което да се корегира за да стане по добре моля да пише в тази тема!!!
    ~†Vampire_Knight†~
    ~†Vampire_Knight†~


    Идеи!!! Empty Re: Идеи!!!

    Писане  ~†Vampire_Knight†~ Съб Апр 11, 2009 2:22 am

    За да се развие по-добре форума, според мен трябва да има модератор, както казах и в др тема "за да се погрижи за излишни мнения или спам".Например: като се пише на латиница, вместо да се предупреди от 1-ви път "Пиши на кирилица!", или да изпратите ЛС на потребителя, модератора, да промени мнението си, като пиши с цвета, който е избрал/а, да пише препупреждението в същото мнение.
    Таа, отново, както казах в др тема за анимета, вместо да има раздел "Анимета" е направено игри, AMV-та, фикове и тем подобни.Направете такъв, раздел, за да има къде да коментираме повече за темите.
    Няма рангове.Което това също е важно.
    Ми, ддз само в игрите е забавно, който може да се драсне 1-2 коментара на ден /това никъде не го пише, знам.Но например, ако никой не влиза за2-3 дена, няма как да пишеш на повечето теми./
    Ми като влизам в този форум ми се струва..доста празно.
    А, да не забравя да кажа още нещо за модератор.Според мен 1-во трябва да избирате един модератор, който сте сигурни, че ще е редовно, за да ви помогне.Не да пише на някоя тема, за да изчака, докато одобрите да бъде мод.
    Ми според мен, това трябва да бъде довършен във форума, за да привлече вниманието и на другите.
    Нищо лично, просто давам съвет =]
    Akamaru
    Akamaru
    Админче
    Админче


    Идеи!!! Empty Re: Идеи!!!

    Писане  Akamaru Съб Апр 11, 2009 11:36 pm

    има си тема че набираме екип! Другото което е форума в момента е в обработка! Скоро всичко ще е готово!

    Sponsored content


    Идеи!!! Empty Re: Идеи!!!

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 5:17 pm